Régi távcső, működik, kopott, egyik lencséje belülről foltos, koszos. M. Würzl & Söhne, K. & K. Hollieferanten Wien Karlsbad feliratú, kopott és sérült bőr tokban.Távcső mérete: 9x11,5 cm
Eladó antik távcső | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Antik színházi távcső, fém, gyöngyház berakással, Carl Radau Königsberg feliratú bársony belsejű bőr tokban, középső szerelék hiányzik, egy csavar elvált, tok kissé sérült / antique theater glass, in Carl Radau Königsberg
Antik színházi távcső 565 - Otthon, háztartás kellékei | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
Eladó antik távcső - Otthon, háztartás kellékei | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!